SV

EN

 

Logga in

Bli kund

Kom ihåg mig

Jag godkänner avtalet

Tack för visat intresse!
Vi återkommer till dig så snart vi kan.

Kontakt

Bildbyrån
Torsgatan 3a
411 04 Göteborg

info@bildbyran.se
Tel: 0451-81010
Fax: 08-509 096 16

Generella frågor
0451-81010
info@bildbyran.se

Bokning av fotouppdrag
0451-81012 / din lokala kontakt
info@bildbyran.se

Rör dina frågor bildsystemet?
support@bildbyran.se

Fotografer

Joel Marklund, Stockholm
joel@bildbyran.se
070-881 01 09

Nils Jakobsson, Sundsvall
nils@bildbyran.se
070-891 01 04

Niklas Larsson, Stockholm
niklas@bildbyran.se
076-308 10 08

Daniel Stiller, Göteborg
stiller@bildbyran.se
070-281 51 67

Johanna Lundberg, Stockholm
johanna@bildbyran.se
072-502 66 83

Carl Sandin, Göteborg
carl@bildbyran.se
070-645 57 26

Ludvig Thunman, Malmö
ludvig@bildbyran.se
070-393 92 64

Petter Arvidson, Malmö
petter@bildbyran.se
070-877 00 01

Kontor

Niklas Larsson, VD
niklas@bildbyran.se
076-308 10 08

Leif Andersson, säljare
leif@bildbyran.se
0451-81012 / 070-881 01 02

Jessica Mainardis, koordinator
jessica@bildbyran.se
073-380 24 11

Peter Almgren, koordinator
peter@bildbyran.se
070-559 33 25

David Sarkar, bildredaktör
david@bildbyran.se
070-881 01 01

Fredrik Lindahl, bildtekniker
fredrik@bildbyran.se
0451-81010

Besöksadresser

Bildbyrån
Völundsgatan 8
113 21 Stockholm

Bildbyrån
Torsgatan 3a
411 04 Göteborg

Bildbyrån
Scheelevägen 17
223 70 Lund

Bildbyrån
Röingegatan 25
281 38 Hässleholm